DRUGI TURNIEJ I KOMPLET PUNKTÓW

W Babimoście 13-15.10.2023 został rozegranym drugi turniej eliminacyjny kadr wojewódzkich U15. W tym turnieju drużyna Dolnośląskiego ZPN nie miała sobie równych. Wygrywając trzy mecze gromadząc 9 pkt, strzelając 9 bramek nie tracąc żadnej zdecydowanie wygrała ten turniej i umocniła się na prowadzeniu w gr 4. Co nie znaczy że wszystko było dobrze, przede wszystkim szwankowała skuteczność naszych zawodniczek co mogło się przełożyć na bardziej okazałe zwycięstwa, jak również brak koncentracji przez całe spotkanie co skutkowało sytuacjami bramkowymi dla przeciwniczek. Przy dobrej grze całego zespołu mogliśmy dać odpocząć kilku zawodniczkom które ostatnio były na zgrupowaniu kadry Polski, Piotrowska, Guzenda a więcej czasu na boisku spędziły rezerwowe. Wyniki jakie uzyskała nasza drużyna:

Dolnośląski ZPN - Wielkopolski ZPN wynik 1:0 bramka Sandra Piotrowska 26"

Dolnośląski ZPN - Zachodniopomorski ZPN wynik 2:0 bramki Amelia Guzenda 10", Aleksandra Szoliba 37"

Dolnośląski ZPN - Lubuski ZPN wynik 6:0 bramki Aleksandra Szoliba 20" i 25", Amelia Guzenda 21', Madej Kornelia 34" i 47", Natalia Wyrwas 40"

Aktualna tabela:

1. Dolnośląski ZPN             6 - 15 - 20-2 - 5-0-1

2. Wielkopolski ZPN           6 - 12 - 15-3 - 4-0-2

3. Zachodniopomorski ZPN  6 - 9 - 10-8 - 3-0-3

4.Lubuski ZPN                    6 - 0 - 1-33 - 0-0-6

Kolejny trzeci turniej eliminacyjny do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży odbędzie się już w nowym roku a gospodarzem będzie Wielkopolski ZPN. Jest czas na poprawę tego co szwankowało w dwóch już rozegranych turniejach.