DRUGI TURNIEJ NA SIEDEM Z PLUSEM

W dniach 21-23.10.2022 w Policach został rozegrany drugi turniej eliminacji kadr wojewódzkich gr IV. W jakże odmiennych nastrojach wróciliśmy z tego turnieju w porównaniu z pierwszym. Po zmianach kadrowych zobaczyliśmy zupełnie inny zespół który pokazał zaangażowanie i chęć zwycięstwa w każdy meczu, co przełożyło się na wyniki. Nawet kibice byli pod wrażeniem jak zawodniczki walczyły w każdym meczu o kolejne bramki. Z turnieju wracamy z siedmioma punktami, 11 zdobytymi bramkami i tylko jedną straconą. Po tym turnieju należy wyróżnić CAŁY zespół. Tak przedstawiają się wyniki i strzelcy bramek.

Dolnośląski ZPN - Zachodniopomorski ZPN wynik 6:0

bramki zdobyły - 2' Sandra Piotrowska, 12' Sandra Piotrowska, 13' Kinga Klimczak, 26' Nadia Jakubowska, 40' Samobójcza, 41' Zuzanna Lis

Dolnośląski ZPN - Wielkopolski ZPN wynik 0:0

Dolnośląski ZPN - Lubuski ZPN wynik 5:1