KONSULTACJA KADRY DZPN U14

Komisja Piłkarstwa Kobiecego Dolnośląskiego ZPN oraz sztab szkoleniowy KADRY U14 informuje, że dnia 9.12.2018 o godz 11:00 w Dzierżoniowie na obiektach OSiR ul. Strumykowa 1, odbędzie się KONSULTACJA dla wszystkich zawodniczek urodzonych w latach 2005-2007 i młodszych bez względu na przynależność klubową grających w klubach i drużynach męskich jak i żeńskich chcących sprawdzić się na tle obecnych kadrowiczek zapraszamy. Informację kierujemy do prezesów, trenerów, trenerek, wuefistów, opiekunów i rodziców. Konsultacja odbędzie się na boisku ze sztuczną murawą i potrwa około dwóch godzin obowiązkowo strój treningowy,ochraniacze, korki lanki. Zawodniczka powinna ze sobą mieć aktualne dane na temat przynależności klubowej (nazwa klubu) oraz dane trenera (imię nazwisko i nr telefonu) Więcej informacji pod numerem telefonu 724-858-599 kierownik kadry Grzegorz Michalczyk. Zawodniczki które zakwalifikują się do szerokiej kadry zostaną objęte programem szkoleniowym kadr wojewódzkich z których potem zawodniczki trafiają na LAMO i ZAMO oraz kadry Polski U15, U17,U19 i A.

Kadra DZPN U14 dziewcząt to zdobywczynie Złotych, Srebrnych i Brązowych medali Mistrzostw Polski Młodziczek w tej kategorii wiekowej.