PECHOWA ŚRODA KADR WOJEWÓDZKICH

W minioną środę 17.01.2018 odbyła się druga kolejka kadr wojewódzkich dziewcząt, niestety obydwie nasze ekipy musiały uznać wyższość drużyn z Wielkopolski. Pierwsze na boisko wybiegły drużyny U16 i przy przewadze od samego początku zawodniczek z wielkopolski do przerwy nasze zawodniczki przegrywały 1:0. Po zmianie stron dolnoślązaczki zaatakowały odważniej co pozwoliło na stworzenie kilku sytuacji, a z drugiej naraziły nasz zespół na kontry w wykonaniu rywalek co pozwoliło na strzelenie jeszcze trzech bramek i taki wynik utrzymał się do końca spotkania. Już za dwa tygodnie szesnastki będą miały okazję do poprawienia zdobyczy punktowej i bramkowej w meczu z kadrą województwa Lubuskiego.

DZPN U16 - WZPN U16 0:4

Natomiast mecz kadry Trampkarek był bardziej wyrównany i zacięty o czym świadczy wynik tego spotkania 2:1 dla drużyny Wielkopolski nie mniej spotkanie mogło się podobać ze względu dużo ilość akcji pod jedną jak i drugą bramką. Pierwsza połowa spotkania należała do gości w której strzeliły dwie bramki, nasze zawodniczki odpowiedziały tylko jednym trafieniem Magdaleny Półroniczak. Natomiast w drugiej połowie rolę się odwróciły i to zawodniczki z Dolnego Śląska stwarzały więcej sytuacji bramkowych niestety nie zamieniając żadnej z nich na bramkę i tak oto zawodniczki kadry U14 doznały pierwszej porażki od piętnastu meczy. Każda porażka czegoś uczy i miejmy nadzieję że już w następnej kolejce zostaną wyciągnięte wnioski co przełoży się na jeszcze lepszą grę zespołu.

DZPN U14 - WZPN U14 1:2 bramki Magdalena Pórolniczak 16' - Julia Drożak 14' i Jagoda Cyraniak 26'