PIERWSZY TURNIEJ EL. OOM ZA NAMI

W dniach 8-10.09.2023 odbył się pierwszy turniej eliminacyjny nowego sezonu 2023/2024 a gospodarzem był Zachodniopomorski ZPN. Kolejne turnieje będą organizowały Lubuski ZPN, Wielkopolski ZPN i Dolnośląski ZPN. Turniej rozgrywany był na boiskach OSiRu Police. Podczas odprawy i losowania kolejności drużyn los przydzielił nam następujących przeciwników. Wielkopolski ZPN, Zachodniopomorski ZPN, Lubuski ZPN. Do turnieju przystąpiliśmy w bardzo zmienionym składzie względem letniego obozu, kontuzje. Pierwszy mecz wygrywamy z Wielkopolskim ZPN 2:1 po bramkach Marty Wochnik 6'  Sandry Piotrowskiej 47" po bardzo dobrej grze. W drugim meczu niestety przegrywamy z Zachodniopomorskim ZPN 0:1 po bardzo słabej i nieskutecznej grze. W trzecim meczu pokonujemy Lubuski ZPN 9:0 bramki zdobyły Amelia Guzenda x 4 16', 22', 24', 33' Sandra Piotrowska x 3 14', 36', 39' Anna Kruk 18"  Oliwia Batko 40'. Wracamy nie w pełni zadowoleni bo z perspektywy całego turnieju można było zdobyć komplet punktów. Okazja do poprawienia konta punktowego nadarzy się za miesiąc podczas drugiego turnieju w Babimoście woj. Lubuskie w dniach 13-15.10.2023.