POWOŁANIA KADRA U15 - ZGRUPOWANIE

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN we Wrocławiu informuje, że w dniach 16-17.03.2024 w Dzierżoniowie ( OSiR ul. Strumykowa 1) odbędzie się zgrupowanie treningowo - szkoleniowe kadry wojewódzkiej U15 . Do reprezentacji Dolnego Śląska Trampkarek zostały powołane:
LP. NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNICZKI - KLUB SPORTOWY
1. ŁOPOSZKO NINA - BR 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
2. MALCZYK ZOFIA - BR 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
3. BATKO OLIWIA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
4. BONDAREWICZ ALEKSANDRA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
5. ŁAPAJERSKA LENA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
6. PIOTROWSKA SANDRA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
7. STASIK MAJA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
8. SZOT MAJA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
9. CHIMKO JULIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
10.KĘDZIERSKA MARCELA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
11. KRUK ANNA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
12. ROMAŃCZUK LAURA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
13. WYRWAS NATALIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
14. BOGUCKA ZUZANNA - ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
15. JASION ZOFIA - ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
16. KAMIŃSKA NATALIA - ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
17. UMNICKA EWA - ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
18. MADEJ KORNELIA - AP PIAST NOWA RUDA

rzeczy osobiste.

Kiero Autor: Kiero 11.12.2023 10:03 Lista aktualności POWOŁANA KADRA U15 - OBÓZ ZIMOWY POWOŁANA KADRA U15 - OBÓZ ZIMOWY Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN we Wrocławiu informuje, że w dniach 13 19.01.2024 w Dzierżoniowie na obiektach OSiRu ul. Strumykowa 1 odbędzie się obóz zimowy kadry wojewódzkiej U15 . Do reprezentacji Dolnego Śląska Trampkarek zostały powołane: LP. NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNICZKI - KLUB SPORTOWY 1. MASON OLIVIA BR - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 2. MALCZYK ZOFIA BR - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 3. BATKO OLIWIA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 4. ŁAPAJERSKA LENA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 5.PIOTROWSKA SANDRA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 6. STASIK MAJA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 7. SZOT MAJA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 8. CHIMKO JULIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 9. GUZENDA AMELIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 10. KRUK ANNA- WKS ŚLĄSK WROCŁAW 11. PIRÓG WIKTORIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 12. ROMAŃCZUK LAURA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 13. SZADZIŃSKA TERESA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 14. WYRWAS NATALIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 15. BOGUCKA ZUZANNA - UKS AP FEMGOL LUBIN 16. KAMIŃSKA NATALIA - UKS AP FEMGOL LUBIN 17. MADEJ KORNELIA - AP PIAST NOWA RUDA 18. SZOLIBA ALEKSANDRA - KKS JELENIA GÓRA (https://kadrydzpn.futbolowo.pl)
Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN we Wrocławiu informuje, że w dniach 13 19.01.2024 w Dzierżoniowie na obiektach OSiRu ul. Strumykowa 1 odbędzie się obóz zimowy kadry wojewódzkiej U15 . Do reprezentacji Dolnego Śląska Trampkarek zostały powołane: LP. NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNICZKI - KLUB SPORTOWY 1. MASON OLIVIA BR - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 2. MALCZYK ZOFIA BR - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 3. BATKO OLIWIA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 4. ŁAPAJERSKA LENA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 5.PIOTROWSKA SANDRA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 6. STASIK MAJA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 7. SZOT MAJA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW 8. CHIMKO JULIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 9. GUZENDA AMELIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 10. KRUK ANNA- WKS ŚLĄSK WROCŁAW 11. PIRÓG WIKTORIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 12. ROMAŃCZUK LAURA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 13. SZADZIŃSKA TERESA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 14. WYRWAS NATALIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW 15. BOGUCKA ZUZANNA - UKS AP FEMGOL LUBIN 16. KAMIŃSKA NATALIA - UKS AP FEMGOL LUBIN 17. MADEJ KORNELIA - AP PIAST NOWA RUDA 18. SZOLIBA ALEKSANDRA - KKS JELENIA GÓRA Zawodniczki powinny zabrać ze sobą LEGITYMACJĘ (paszport lub dowód osobisty), AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE, buty piłkarskie lanki, szutrówki, buty do biegania, ochraniacze, klapki, strój kąpielowy, rzeczy osobiste. Nieusprawiedliwiona nieobecność zawodniczki traktowana będzie jako wykroczenie, powodujące wyciągnięcie konsekwencji dyscyplinarnych zgodnie z § 33 pkt 1 ppkt p Regulaminu Rozgrywek DZPN Wrocław na sezon 2023/2024 . Wszystkie informację oraz potwierdzenie przybycia lub ewentualnie absencję zawodniczki zgłaszamy do kierownika kadry Grzegorza Michalczyka tel. 724 858 599 (https://kadrydzpn.futbolowo.pl)