REMISOWA ŚRODA

W środę 24 kwietnia została rozegrana piąta kolejka eliminacyjna kadr wojewódzkich U14 i U16. Stadion w Konin był areną zmagań kadr Wielkopolski i Dolnego Śląska. Jeżeli chodzi o trampkarki to był mecz o fotel lidera, musieliśmy pokonać rywala 2 do 0 aby zająć pierwsze miejsce w grupie niestety w meczu padł wynik 0:0. Zabrakło odrobiny szczęścia bo po strzałach Magdaleny Półrolniczak piłka minimalnie minęła słupek a po uderzeniu z rzutu wolnego Wiktorii Kuprowskiej piłka wylądowała na poprzeczce. A więc zajmujemy drugie miejsce w grupie i jedziemy na półfinały.

Natomiast juniorki młodsze zremisowały 1:1 po bramce Zuzanny Walczak, szczególnie w drugiej połowie zawodniczki z Dolnego Śląska miały przewagę i stworzyły kilka groźnych sytuacji z których obronną ręką wychodziła bramkarka Wielkopolski. Kadra U16 pozostaje liderem grupy wyprzedzając Lubuski ZPN tylko różnicą bramek. I to właśnie mecz pomiędzy tymi zespołami 1 maja zadecyduje kto zajmie pierwsze miejsce w grupie i wywalczy awans na Olimpiadę Młodzieży.

Zapraszamy na mecze 1 maja godz 11:00 U14 DZPN - LZPN i 13:00 U16 DZPN - LZPN emocji nie zabraknie.