TRZECI TURNIEJ I AWANS

W dniach 6-8.05.2022 w Policach odbył się trzeci turniej eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt. Zawodniczki Dolnośląskiego ZPN U15 jechały tam w roli liderek grupy IV po dwóch turniejach. I taką też pozycje utrzymały, notując dwa zwycięstwa i remis. Wynik ten zapewnił awans na finały OOM, natomiast aby utrzymać pozycję lidera grupy, zawodniczki DZPN potrzebują jednego punktu w trzech ostatnich meczach czwartego turnieju, którego organizatorem będzie Wielkopolski ZPN w dniach 17-19.06.2022. A tak przedstawiają się wyniki rozegranych meczów:

Dolnośląski ZPN - Lubuski ZPN - wynik 6:1

bramki zdobyły - DZPN -  Małgorzata Rogus 4min, Krystyna Flis 6min, Katarzyna Musiałowska 11min, Alicja Kuriata 35 min, Krystyna Flis 40min, Marta Rozwadowska 42 min, - LZPN -Zuzanna Bieszczat 38 min

Dolnośląski ZPN - Wielkopolski ZPN - wynik 1:1

bramki zdobyła: DZPN - Musiałowska Katarzyna 32 min, - WZPN samobójcza Katarzyna Musiałowska 40 min,

Dolnośląski ZPN - Zachodniopomorski ZPN - wynik 2:0

bramki zdobyły - Katarzyna Musiałowska 9 min, Krystyna Flis 11 min.

Dziękujemy za doping naszym kibicom - rodzicom i widzimy się na ostatnim turnieju w Jarocinie.