TRZECI TURNIEJ I AWANS

W miniony weekend na obiektach OSiR Dzierżoniów odbył się trzeci turniej eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Udział wzięły drużyny: Dolnośląski ZPN (gospodarz), Lubuski ZPN, Wielkopolski ZPN, Zachodniopomorski ZPN. Podczas odprawy technicznej poznaliśmy kolejność rozgrywania meczów w trzecim i czwartym turnieju. A wiec na początek zmierzyliśmy się z Lubuskim ZPN wygrywając 1 : 0 po bramce Sandry Piotrowskiej 33". W drugim meczu przegrywamy z Wielkopolskim ZPN 2 :3 prowadząc już 2 :0 po bramkach Sandry Piotrowskiej 5" i Aleksandry Szoliby 14" niestety szybko stracona bramka kontaktowa 14" i kolejne dwie w odstępie dwóch minut 23" i 25" nie pozwoliły nawet zremisować. Była to pierwsza porażka na własnym terenie od 22.09.2019. Trzeci mecz wygrywamy wysoko bo 9 :0 z Zachodniopomorskim ZPN a na listę strzelczyń wpisały się: Sandra Piotrowska 11", 16", 33", 36" Aleksandra Szoiba 15", 38" Vanessa Łatkowska 22", 43" Kinga Klimczak 35". Po turnieju w którym celem było zdobycie 9 pkt aby móc walczyć jeszcze z Wielkopolskim ZPN o pierwsze miejsce w grupie IV pozostał niedosyt. Nie mniej jednak wyniku jakie padły podczas tego turnieju pozwoliły nam  już teraz świętować awans do finałów OOM. Są jeszcze spore rezerwy w naszym zespole ale też kilka rzeczy do poprawy nad którymi będziemy pracować na zgrupowaniach, przygotowując się do czwartego turnieju i docelowo do Olimpiady która w tym roku odbędzie się w województwie Śląskim. Dziękujemy Kibicom za przybycie i doping.