UDANY WYJAZD KADR

W dniu 20.03.2019 odbyła się czwarta kolejka kadr wojewódzkich tym razem nasze drużyny rywalizowały na wyjeżdzie gdzie za przeciwniczki miały Zachodniopomorski ZPN. Pierwsze na boisko wybiegły zawodniczki  Kadry U14 które po meczu pełnym błędów i nie wykorzystanych sytuacji wygrywają 2:3 zdobywając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry za sprawą Magdaleny Półrolniczak.

ZACHODNIOPOMORSKI U14 - DOLNOŚLĄSKI ZPN U14 wynik 2:3 bramki Laura Szubrycht 26', Daria Matuszewska 31' i Magdalena Półrolniczak 71'

Drugie do meczu przystąpiły 16 i po meczu wyrównanym na co nie wskazuje wynik wygrywamy 0:3. Każda z drużyn miała po kilka sytuacji bramkowych w których więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki z Dolnego Śląska.

ZACHODNIOPOMORSKI U16 - DOLNOŚLĄSKI ZPN U16 wynik 0:3 bramki Zuzanna Walczak 40' i 76', Karina Kruk 77'