WYJAZDOWA ŚRODA KADR

W środę 31.10.2018 odbyła się trzecia kolejka kadr wojewódzkich tym razem nasze drużyny rywalizowały na wyjeżdzie gdzie za przeciwniczki miały Lubuski ZPN. Pierwsze na boisko wybiegły Kadry U16 w których faworytem był Lubuski ZPN będąc liderem grupy i tak też to wyglądało w pierwszej połowie po której przegrywaliśmy jeden do zera. Ostra rozmowa w przerwie sztabu z zawodniczkami odmieniła zupełnie oblicze drużyny która w drugiej połowie dominowała zdecydowanie na boisku czego efektem były strzelone cztery bramki i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

LUBUSKI ZPN U16 - DOLNOŚLĄSKI ZPN U16 1:4 Bramki Lubuski 8', Dolnośląski Oliwia Krysman 41' i 80', Marcelina Buś 46', Julia Migacz 56'

W drugim meczu miały spotkać się drużyny U14 niestety mecz nie doszedł do skutku ponieważ drużyna gospodarzy Lubuskiego ZPN nie dojechała na mecz o wyznaczonej godzinie 13:00 a więc sędzina wyprowadziła drużynę gości na środek boiska i po piętnastu minutach odgwizdała koniec meczu. Na prośbę sędzi drużyna gości DZPN czekała jeszcze do godz 13:35 po czym sędzia poinformowała trenera i kierownika że mecz się nie odbędzie ponieważ nie wiadomo kiedy drużyna gospodarzy dojedzie. A więc musimy czekać na decyzję PZPN