ZWYCIĘTWO i REMIS NA ZAKOŃCZENIE

W ostatniej kolejce kadr wojewódzkich podejmowaliśmy Lubuski ZPN. Pierwsze na boisko wybiegły trampkarki U14 które bez najmniejszego problemu pokonały rywalki 7:0. Drużyna gości oddała jeden celny strzał na bramkę a udana interwencją popisała się Wiktoria Gazda. Bramki dla naszego zespołu strzelały: Żołądkiewicz Kinga 16', Matuszewska Daria 30',53' , Amarowicz Julia 33',57',  Kozina Amelia 45', Pogoda Wiktoria 61'. Czekamy na informację gdzie udamy się na półfinały i z kim będziemy grać w walce o finał.

Natomiast juniorki młodsze nie mogły przegrać meczu i z takim nastawieniem wyszły na boisko aby przypieczętować awans na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Goście nie mieli nic do stracenia więc od początku ruszyli do ataków i stworzyli parę groźnych sytuacji ale z biegiem czasu nasze juniorki zaczęły przejmować inicjatywę i coraz częściej gościć pod bramką rywala. Szczególnie w drugiej połowie w której po kontratakach i stałych fragmentach gry oddaliśmy około dziesięciu celnych strzałów ale przy każdej próbie udanie interweniowała bramkarka gości. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. Czekamy jeszcze na wynik meczu WZPN-ZZPN które zdecyduje kto awansuje z pierwszego i drugiego miejsc na OOM.