OTWARTA KONSULTACJA KADRY U13 DZPN

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu oraz sztab szkoleniowy Kadry dziewcząt informuje, że w dniu 6.04.2024 SOBOTA na obiektach OSiR Dzierżoniów ul. Strumykowa 1 odbędzie się OTWARTA KONSULTACJA SELEKCYJNA kadry U13 dla zawodniczek urodzonych w latach 2012-2013 w godzinach 16:00 DO 18:00. Rejestracja zawodniczek w godz: 15:15 do 15:45 . Zapraszamy wszystkie zawodniczki bez względu na przynależność klubową ( tylko Dolny Śląsk) grających w drużynach żeńskich jak i męskich. Konsultacja odbędzie się na boisku sztucznym pod balonem, obowiązkowo strój treningowy, korki lanki, ochraniacze. Zawodniczka podczas rejestracji powinna posiadać: datę urodzenia, numer tel.do rodzica, mail do rodzica, nazwę klubu. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Trenerką Karoliną Ostrowską 690-644-927.