POWOŁANIA KADRA U15 III TURNIEJ - JAROCIN

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN we Wrocławiu informuje, że w dniach 12 - 14.04.2024 w Jarocinie (woj. wielkopolskie) odbędzie się III Turniej Eliminacyjny do OOM grupy IV kadr wojewódzkich U15 . Do reprezentacji      Dolnego Śląska Trampkarek zostały powołane:

LP. NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNICZKI - KLUB SPORTOWY
1. MALCZYK ZOFIA BR -  1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
2. MASON OLIVIA BR -  WKS ŚLĄSK WROCŁAW
3. GUZENDA AMELIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
4. KĘDZIERSKA MARCELA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
5. KRUK ANNA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
6. ROMAŃCZUK LAURA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
7. SZADZIŃSKA TERESA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
8. WYRWAS NATALIA - WKS ŚLĄSK WROCŁAW
9. BATKO OLIWIA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
10. BONDAREWICZ ALEKSANDRA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
11. PIOTROWSKA SANDRA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
12. STASIK MAJA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
13. SZOT MAJA - 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
14. BOGUCKA ZUZANNA -  ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
15. KAMIŃSKA NATALIA - ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
16. UMNICKA EWA - ZAGŁĘBIE LUBIN FEMGOL
17. MADEJ KORNELIA - AP PIAST NOWA RUDA                                                                                                     18. SZOLIBA ALEKSANDRA - KKS JELENIA GÓRA

Zbiórka i wyjazd zawodniczek w dniu 12.04.2024 (piątek ) o godz 16:00 Żarów przystanek PKP/PKS oraz godz. 17:00 Wrocław Factory parking przy Leroy Merlin. Odbiór zawodniczek w dniu 14.04.2024 (niedziela) godz 15:00 Wrocław Factory i 16:00 Żarów PKP/PKS.
Zawodniczki powinny zabrać ze sobą LEGITYMACJĘ (paszport lub dowód osobisty), AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE, buty piłkarskie lanki, szutrówki, buty do biegania, ochraniacze, klapki, strój kąpielowy, rzeczy osobiste. Nieusprawiedliwiona nieobecność zawodniczki traktowana będzie jako wykroczenie, powodujące wyciągnięcie konsekwencji dyscyplinarnych zgodnie z § 33 pkt 1 ppkt p Regulaminu Rozgrywek DZPN Wrocław na sezon 2023/2024 .
Wszystkie informację oraz potwierdzenie przybycia lub ewentualnie absencję zawodniczki zgłaszamy
do kierownika kadry Grzegorza Michalczyka t el. 724 858 599
TRENER KOORDYNATOR KADR DZIEWCZĄT DZPN WROCŁAW: Adam Ciupiński